Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Розрахунок та конструювання технологічного обладнання" для студентів спеціальності 7.05050204 "Обробка матеріалів за спецтехнологіями"Кількість сторінок: 

27с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Розрахунок та конструювання технологічного обладнання" для студентів спеціальності 7.05050204 "Обробка матеріалів за спецтехнологіями" [Електронний ресурс] / уклад. Г. Є. Калейніков, А. В. Білан, О. Ю. Шитик; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2013. – 27 с.

Анотація: 

Подано перелік завдань до курсового проекту з дисципліни "Розрахунок та конструю-вання технологічного обладнання", вимоги до його оформлення, а також рекомендації до виконання завдань із конструювання і розрахунку пристроїв, установки і закріплення деталей під час електрофізичних та електрохімічних методів обробки. Для студентів спеціальності 7.05050204 "Обробка матеріалів за спецтехнологіями".

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1053
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.