Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Прилади для вимірювання фізіологічних параметрів"Кількість сторінок: 

20с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Прилади для вимірювання фізіологічних параметрів" для студентів напряму підготовки 6.051003 "Приладобудування" спеціалізації "Медичні прилади і системи" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : В. М. Шарапов, К. В. Базіло, Ж. В. Сотула, Р. В. Трембовецька ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. - Черкаси : ЧДТУ, 2013. - 20 с.

Анотація: 

В лабораторних роботах досліджуються основні вузли електричних медичних приладів (підсилювачі, електронні фільтри, електронні пристрої відображення, джерела живлення), розглядаються основи моделювання вузлів медичної апаратури за допомогою програмного пакета Micro-Cap 9, а також досліджуються електрокардіограф та вимірювач артеріального тиску.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chstu.edu.ua/e-books/1101
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.