Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Технологія вакуумної обробки"Кількість сторінок: 

129с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Технологія вакуумної обробки" для студентів спеціальності 7.05050204 "Обробка металів за спецтехнологіями" [Електронний ресурс] / уклад. Г. В. Канашевич ; М-во освіти і науки України , Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2013. – 129 с.

Анотація: 

Видання призначене для виконання курсового проекту з дисципліни "Технологія вакуумної обробки" студентами спеціальності 7.05050204 "Обробка металів за спецтехнологіями". Студенту ставиться завдання спроектувати технологічний процес електронно-променевого зварювання металевої конструкції. При цьому, надається схема конструкції для зварювання, теоретичні відомості з розрахунку температури в матеріалі від дії електронного потоку, відомості з конструктивних особливостей електронно-променевого обладнання, принципу дії електронної гармати, формування зварного шва при охолодженні конструкції. Наведений приклад з математичного моделювання процесу електронно-променевого зварювання, виконання інженерних розрахунків, проектування схеми технологічної обробки з урахуванням вимог до техніки безпеки. 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chstu.edu.ua/e-books/1121
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.