Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Економіка і організація виробництва" для студентів технічних спеціальностей заочної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

17с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Економіка і організація виробництва" для студентів технічних спеціальностей заочної форми навчання [Електронний ресурс] / уклад. : О. М. Одінцов ; М-во освіти і науки України , Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2013. – 17 с.

Анотація: 

Видання містить методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з дисципліни "Економіка і організація виробництва", варіанти контрольних робіт, структуру контрольної роботи, послідовність виконання контрольної роботи, завдання до теоретичної та практичної частини контрольної роботи, оформлення контрольної роботи, а також список рекомендованої літератури. Для студентів заочної форми навчання технічних спеціальностей. 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chstu.edu.ua/e-books/1180
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.