Надійність електротехнічних пристроїв: посібник до самостійної роботи: посібник до самостійн з дисципліни "Надійність та діагностика електрообладнання" для студентів спеціальності 7.05070103 "Електротехнічні системи електроспоживання" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

65с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.3(07)

Бібліографічна картка: 

Надійність електротехнічних пристроїв [Електронний ресурс] : посібник до самостійної роботи з дисципліни "Надійність та діагностика електрообладнання" для студентів спеціальності 7.05070103 "Електротехнічні системи електроспоживання" всіх форм навчання / уклад. : А. Ф. Верлань, О. О. Ситник, К. М. Ключка, В. В. Палагін ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2013. – 65 с.

Анотація: 

Посібник спрямований на формування навичок розрахунку показників надійності електротехнічних пристроїв, поглиблення та закріплення теоретичних знань з дисципліни "Надійність та діагностика електрообладнання". Для студентів спеціальності 7.05070103 "Електротехнічні системи електроспоживання" всіх форм навчання.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1197
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.