Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Насоси, вентилятори та обладнання" для студентів напряму підготовки 6.050601 "Теплоенергетика" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

35с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.6(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Насоси, вентилятори та обладнання" для студентів напряму підготовки 6.050601 "Теплоенергетика" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. С. А. Беспалько, А. Ю. Нємєц ; М-во освіти і науки України , Черкас. держ. технол. ун-т. - Черкаси : ЧДТУ, 2013. - 35 с.

Анотація: 

Дане видання призначене для підготовки студентів напряму 6.050601 "Теплоенергетика" до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Насоси, вентилятори та обладнання". Обсяг теоретичних відомостей до кожної лабораторної роботи достатій для розуміння явищ, що визначаються, і доповнює конспект лецій з даної дисципліни. Список наведених літературних джерел допоможе студенту в подальшому самостійному освоєнні даної дисципліни.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1245
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.