Водопостачання і водовідведення : конспект лекцій для студентів напряму підготовки 6.060101 "Будівництво". Частина І "Зовнішні і внутрішні системи водопостачання і водовідведення"Автор: 

Кількість сторінок: 

69с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

696.1(07)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Водопостачання і водовідведення : конспект лекцій для студентів напряму підготовки 6.060101 "Будівництво". Частина І "Зовнішні і внутрішні системи водопостачання і водовідведення" [Електронний ресурс] / уклад. Н. О. Оніщенко ; М-во освіти і науки України , Черкас. держ. технол. ун-т. - Черкаси : ЧДТУ, 2013. - 69 с.

Анотація: 

Конспект має за мету допомогти студентам вивчити технологічні процеси, що відбуваються у водопровідних і каналізаційних спорудах міста, санітарно-технічне обладнання будинків, надійну та раціональну експлуатацію систем до виконання курсової роботи з водопостачання та каналізації житлового будинку. Розглянуті в конспекті лекцій принципи роботи інженерних очисних споруд, конструкції і обладнання зонішніх і внутрішніх систем. Основи розрахунку цих систем прийняті на основі підвищення ефективності роботи за рахунок застосування прогресивних рішень вітчизняного і закордонного досвіду.

Факультет: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1246
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.