Практикум з дисципліни "Оптимізація прийняття рішень в техніці" для студентів напряму підготовки 6.051003 "Приладобудування" спеціалізації "Прилади і системи точної механіки" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

75с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

6(076)

Бібліографічна картка: 

Бондаренко Ю. Ю. Практикум з дисципліни "Оптимізація прийняття рішень в техніці" для студентів напряму підготовки 6.051003 "Приладобудування" спеціалізації "Прилади і системи точної механіки" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / Ю. Ю. Бондаренко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2014. – 75 с.

Анотація: 

Практикум призначений для отримання студентами навичок розв’язання оптимізаційних задач, що виникають в техніці при конструюванні та компонуванні технічних виробів, а також в процесі їх виготовлення, реалізації та подальшої експлуатації. Для студентів напряму підготовки 6.051003 "Приладобудування" спеціалізації "Прилади і системи точної механіки" всіх форм навчання.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1266
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.