Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни «Вентиляційне устаткування зернопереробних підприємств»Кількість сторінок: 

40с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

664.7.02 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни «Вентиляційне устаткування зернопереробних підприємств» для студентів спеціальності 7.090221 денної та заочної форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. В. І. Осипенко, Д. В. Каптановський; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2008. – 40 с.

Анотація: 

В методичних вказівках надано індивідуальні завдання студентам на чотири практичні роботи, а також теоретичні відомості по кожній роботі. В першій роботі студент вивчають закони та залежності основ промислової аерогідродинаміки. В другій практичній роботі визначають втрати тиску на окремих ділянках повітропроводу та сумарні втрати тиску в вентиляційних установках зернопереробних підприємств. В третій роботі розраховують необхідну потужність вентилятора та частоту обертання робочого колеса. В останній роботі всі розрахунки пов’ язані з вибором циклонів (пиловідокремлювачів) вентиляційної системи. Методичні вказівки підготовлені у відповідності з робочою програмою, яка розроблена на основі навчального плану студентів спеціальності 7.090221 «Обладнання переробних та харчових виробництв».

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/140

ББК: 

36.81 - 5

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.