Моделювання одягу методами наколок та муляжування : методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Конструювання і моделювання" для студентів напряму підготовки 6.020210 "Дизайн" спеціалізації "Художнє моделювання одягу"Автор: 

Кількість сторінок: 

31с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Моделювання одягу методами наколок та муляжування : методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Конструювання і моделювання" для студентів напряму підготовки 6.020210 "Дизайн" спеціалізації "Художнє моделювання одягу" [Електронний ресурс] / укдал. О. А. Мельник ; М-во освіти і науки України , Черкас. держ. технол. ун-т. - Черкаси : ЧДТУ, 2014. - 31 с.

Анотація: 

Подано завдання та теоретичне пояснювання щодо їх виконання по створенню простих та складних форм одягу методами наколок та муляжування, викладено послідовність проведення наколок на манекені. Для студентів напряму підготовки 6.020207 "Дизайн" спеціалізації "Художнє моделювання одягу".

Кафедра: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1527

Авторські права: 

кафедра дизайну
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.