Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни “ Технологія приладобудування ” для студентів напряму підготовки 6.051003 "Приладобудування" спеціалізацій "Прилади і системи точної механіки" та "Медичні прилади і системи" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

35с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

681.2(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни “ Технологія приладобудування ” для студентів напряму підготовки 6.051003 "Приладобудування" спеціалізацій "Прилади і системи точної механіки" та "Медичні прилади і системи" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / Уклад. : В. М. Шарапов, В. В. Туз, А. М. Салагор, К. В. Базіло та ін. ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2014. – 35 с.

Анотація: 

Видання складається з теоретичної та практичної частини. У практичній частині представлені умови задач за темами розділів дисципліни "Технологія приладобудування". Основною метою видання є закріплення теоретичних знань і підготовка до виконання курсового проекту з дисципліни "Технологія приладобудування".

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1551
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.