Логічне проектування дискретних пристроїв : лабораторний практикум для студентів напряму підготовки 6.050102 "Комп’ютерна інженерія" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

53с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.3(076)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Логічне проектування дискретних пристроїв : лабораторний практикум для студентів напряму підготовки 6.050102 "Комп’ютерна інженерія" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад.: І. М. Федотова-Півень, О. Б. Півень ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2015. – 53 с.

Анотація: 

До видання включені матеріали до семи лабораторних робіт з варіантами завдань для студентів денної та заочної форм навчання. Подані необхідні теоретичні та довідкові відомості з курсу "Логічне проектування дискретних пристроїв". Матеріали розробки можуть бути використанні як довідникові при вивчені дисциплін, що пов’язані з логічним проектуванням та логічним  проектуванням дискретних пристроїв.

для студентів напряму підготовки  6.050102 "комп’ютерна інженерія" всіх форм навчання.

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1580
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.