Моделювання одягу методами наколок та муляжування : Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни „Конструювання і моделювання” для студентів напряму підготовки 6.020207 "Дизайн" спеціалізації "Художнє моделювання одягу"Кількість сторінок: 

31с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Моделювання одягу методами наколок та муляжування : методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Конструювання і моделювання" для студентів напряму підготовки 6.020207 "Дизайн" спеціалізації "Художнє моделювання одягу" [Електронний ресурс] / уклад. : О. А. Мельник ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – [2-ге вид.]. – Черкаси : ЧДТУ, 2014. – 31 с.

Анотація: 

Подано завдання та теоретичне пояснення щодо їх виконання по створенню простих та складних форм одягу методами наколок та муляжування, викладенно послідовність проведення наколок на манекені. Для студентів напряму підготовки 6.020207 "Дизайн" спеціалізації "Художнє моделювання одягу".

Кафедра: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1619
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.