Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни "Історія української культури" для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" усіх спеціальностей заочної форми навчанняКількість сторінок: 

72с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

008(07)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни "Історія української культури" для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" усіх спеціальностей заочної форми навчання [Електронний ресурс] / уклад. : І. Ю. Стадник, О. О. Яшан ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2014. – 72 с.

Анотація: 

У виданні подано перелік видів самостійної роботи студентів заочної форми навчання та наведено роз’яснення щодо її виконання, представлено перелік тем, які студенти мають опрацювати самостійно з курсу "Історія української культури". Наведені матеріали дозволять студентам глибше опанувати фактичний матеріал з даного курсу та підготуватися до іспиту. Для студентів заочної форми навчання.

Кафедра: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1659
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.