Акустичні медичні прилади і системи : посібник до виконання лабораторних робіт для студентів спеціальності "Медичні прилади і системи" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

107с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

615.47(076)

Бібліографічна картка: 

Акустичні медичні прилади і системи : посібник до виконання лабораторних робіт для студентів спеціальності "Медичні прилади і системи" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : Л. Г. Куницька, К. В. Базіло, Р. В. Трембовецька ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 107 с.

Анотація: 

У виданні розглянуто побудову структурних, функціональних схем приладів з урахуванням фізичних процесів в організмі людини і біологічних систем; фізичні методи акустодіагностики і дослідження захворювань; акустичні фізіотерапевтичні апарати і системи, які забезпечують вплив акустичних факторів на організм людини при її лікуванні; фізичні властивості матеріалів, які використовуються в акустичних приладах для медицини; а також фізичні властивості та метрологічні характеристики установок і систем для тестування і повірки акустичних приладів. Посібник призначений для поглиблення студентами теоретичних знань та набуття практичних навичок з використання сучасних медичних приладів та систем для акустичної діагностики та акустичної терапії.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1751

ББК: 

5я73
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.