Організаційно-економічний розвиток регіонального ринку житла ( на основі іпотечного кредитування )Кількість сторінок: 

220с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Каталог: 

Мова: 

Анотація: 

Монографія присвячена проблемам реформування вітчизняної житлової політики як на загальнодержавному, так і на регіональному рівні. Проведено комплексне дослідження організаційно-економічних засад функціонування ринку житла в регіонах України, механізму фінансування житлового будівництва з метою підвищення забезпеченості населення житловими послугами. Розглядається модель іпотечного кредитування з урахуванням зарубіжного досвіду розвитку регіонального ринку житла в сучасних умовах. Для викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а також всіх, хто цікавиться питаннями розвитку ринку житла.

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ

Бібліографічна картка: 

Качала, Т. М. Організіційно-економічний розвиток регіонального ринку житла ( на основі іпотечного кредитування ) [Електронний ресурс] / Т. М. Качала, Р. О. Ткаченко; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. - Черкаси: ЧДТУ, 2009. - 220 с. - ISBN 978-966-402-040-1.

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/188

УДК: 

332.8:352

ББК: 

65.441

ISBN: 

978-966-402-040-1

Тип документу: 

  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.