Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт із дисципліни "Електродинаміка та розповсюдження радіохвиль" для студентів спеціальності 172 Телекомунікації і радіотехніка (напрям підготовки 6.050901 – Радіотехніка)Кількість сторінок: 

48с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

537.8 (08)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт із дисципліни "Електродинаміка та розповсюдження радіохвиль" для студентів спеціальності 172 Телекомунікації і радіотехніка (напрям підготовки 6.050901 – Радіотехніка) [Електронний ресурс] / уклад. : О. С. Гавриш, С. В. Заболотній ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 48 с.

Анотація: 

Видання містить інформацію, необхідну для виконання лабораторних робіт із дисципліни "Електродинаміка та розповсюдження радіохвиль" про особливості розповсюдження плоскої однорідної електромагнітної хвилі в різних середовищах, про різні види поляризації електромагнітної хвилі, про особливості розповсюдження радіохвиль в тропосфері та іоносфері. Також подано основні поняття роботи з програмним пакетом LabView.

 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1973
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.