Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Пристрої мікрохвильового та оптичного діапазонів" для студентів спеціальності 172 Телекомунікації і радіотехніка (напрям підготовки 6.050901 – Радіотехніка)Кількість сторінок: 

26с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.372 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Пристрої мікрохвильового та оптичного діапазонів" для студентів спеціальності 172 Телекомунікації і радіотехніка (напрям підготовки 6.050901 – Радіотехніка) [Електронний ресурс] / уклад. : О. С. Гавриш, В. В. Коваль, С. В. Заболотній ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 26 с.

Анотація: 

Вміщено інформацію, необхідну для виконання лабораторних робіт із дисципліни "Пристрої мікрохвильового та оптичного діапазонів", про конструкції основних елементів тракту надвисоких частот та методи вимірювання електричних характеристик пристроїв мікрохвильового діапазону.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2000
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.