Теорія інформації та системи компактного представлення даних в спеціалізованих комп'ютерних та робототехнічних системах : методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 151Кількість сторінок: 

59с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004(07)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Теорія інформації та системи компактного представлення даних в спеціалізованих комп'ютерних та робототехнічних системах : методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" [Електронний ресурс] / уклад. : Я. В. Корпань, О. В. Нечипоренко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 59 с.

Анотація: 

Видання містить завдання та методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з використанням сучасного апаратного і програмного забезпечення. Наведено необхідні рисунки, таблиці, схеми та пояснення. Докладно і зрозуміло подано порядок виконання та оформлення робіт. Для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології".

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2014
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.