Навчально-методичний посібник з дисципліни "Міжнародний менеджмент" для здобувачів освітнього ступеня "магістр"Кількість сторінок: 

116с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

339.9(07)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник з дисципліни "Міжнародний менеджмент" для здобувачів освітнього ступеня "магістр" [Електронний ресурс] / уклад. : В. С. Білозубенко, А. С. Сурай, І. М. Холоменюк ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 116 с.

Анотація: 

Наведені теоретичні матеріали та практичні завдання сприяють набуттю студентами знань з управління діяльністю міжнародних компаній, ефективного здійснення в цих компаніях основних функцій менеджменту – планування, організації, комунікацій, мотивації, керівництва, контролю. При цьому особливий наголос робиться на опануванні вмінь застосовувати методи та інструментарій міжнародного менеджменту на українських підприємствах з метою нарощування їх конкурентоспроможності. Для здобувачів вищої освіти за ступенем магістра.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2127
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.