Навчально-методичний посібник з дисципліни "Міжнародний інноваційний менеджмент" для підготовки магістрів галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки", спеціальності 051 "Економіка", спеціалізації "Міжнародна економіка"Кількість сторінок: 

41с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

339.9 (07)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник з дисципліни "Міжнародний інноваційний менеджмент" для підготовки магістрів галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки", спеціальності 051 "Економіка", спеціалізації "Міжнародна економіка" [Електронний ресурс] / уклад. Д. М. Паламарчук ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 41 с.

Анотація: 

Викладено навчально-методичні матеріали з дисципліни "Міжнародний інноваційний менеджмент", подано інформаційний обсяг навчальної дисципліни. Наведена методика організації навчального процесу дисципліни, що включає теми семінарських занять та питання для самоконтролю, перелік питань до іспиту, теми доповідей та вимоги до їх підготовки, систему критеріїв оцінювання знань з дисципліни; термінологію дисципліни та літературу. Для студентів всіх форм навчання.

Спеціальність: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2160
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.