Методичні вказівки до виконання курсових робіт з курсу "Комп’ютерна логіка" для студентів напряму підготовки 6.050102 "Комп'ютерна інженерія" всіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

36с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004 (07)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання курсових робіт з курсу "Комп’ютерна логіка" для студентів напряму підготовки 6.050102 "Комп'ютерна інженерія" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. Л. А. Шувалова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 36 с.

Анотація: 

У виданні розглядаються питання щодо виконання курсової роботи з дисципліни "Комп’ютерна логіка".  Метою виконання курсової роботи є проектування операційного пристрою, який виконує задану арифметичну операцію, що включає в себе розробку структурної схеми ОА та розробку принципової схеми КА на заданому елементному базисі для реалізації заданої операції. Виконання студентами курсової роботи з дисципліни «Комп’ютерна логіка»  дозволяє закріпити теоретичні знання та практичні навички.

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2170
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.