Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни "Фізичне виховання" на тему: "Фізична реабілітація при захворюваннях опорно-рухового аппарату" для здобувачів освітнього ступеня бакалавр усіх галузей знань та форм навчанняКількість сторінок: 

47с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

615.8 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни "Фізичне виховання" на тему: "Фізична реабілітація при захворюваннях опорно-рухового аппарату" для здобувачів освітнього ступеня бакалавр усіх галузей знань та форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : В. В. Загородній, Л. П. Ярославська ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 47 с.

Анотація: 

У методичних рекомендаціях висвітлені питання підбору фізичних вправ, їх дозування залежно від стану здоров’я та функціональних можливостей організму. Дане методичне видання спрямоване на допомогу студентам, які мають порушення в стані здоров’я, при самостійних заняттях фізичною культурою. Для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів.

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2195
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.