Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни "Фізичне виховання" на тему: "Особливості реабілітації після травм опорно-рухового апарату" для здобувачів освітнього ступеня бакалавр усіх галузей знань та форм навчанняКількість сторінок: 

19с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

615.825 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни "Фізичне виховання" на тему: "Особливості реабілітації після травм опорно-рухового апарату" для здобувачів освітнього ступеня бакалавр усіх галузей знань та форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : С. І. Мариненко, А. С. Мариненко] ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 19 с.

Анотація: 

В методичних рекомендаціях до практичних занять з навчальної дисципліни "Фізичне виховання" розглянуто питання допомоги студентам, які мають особливості реабілітації після травм опорно-рухового апарату, що допоможе їм в оволодінні відповідними знаннями. Для здобувачів освітнього ступеня бакалавра з усіх галузей знань та форм навчання

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2198
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.