Методичні рекомендації до виконання лабораторної роботи "Методи виділення, очищення та ідентифікації органічних речовин" з курсу "Органічна хімія" для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія"Кількість сторінок: 

29с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

66.06. (09(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання лабораторної роботи "Методи виділення, очищення та ідентифікації органічних речовин" з курсу "Органічна хімія" для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія" усіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : М. Г. Коваль, І. І. Осипенкова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 29 с.

Анотація: 

Викладено матеріали навчально-методичного характеру, наведено методику виконання лабораторної роботи з дисципліни "Органічна хімія", тематику та алгоритм виконання дослідів, подано зразок оформлення лабораторної роботи та перелік рекомендованої літератури, наведено контрольну роботу (у вигляді тесту). Для студентів спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія" усіх форм навчання.

Факультет: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2222
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.