Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання: матеріали другої Міжнародної науково-практичної конференціїРедактор: 

Кількість сторінок: 

432с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

379.85:640.4(063)

Охоплення: 

16-18 березня 2011р.

Бібліографічна картка: 

Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання [Електронний ресурс ] : матеріали другої Міжнародної науково-практичної конференції, 16-18 березня 2011 р., м. Черкаси / відповід. А. В. Пужанська ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. - Черкаси : ЧДТУ, 2010. - 432 с.

Анотація: 

Розглянуто актуальні питання стратегічного розвитку туристичного та готельно- ресторанного бізнесу в Україні і світі. Проаналізовано сучасні тенденції, проблеми державного регулювання та інтеграції України до світового простору в галузі туризму. Розкрито актуальні проблеми менеджменту та маркетингу, планування та прогнозування діяльності підприємств туристичного та готельно-ресторанного бізнесу. Проаналізовано науковий базис новітніх технологій в галузі туризму. Для науковців, студентів, аспірантів та фахівців галузі.

Тип документу: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2229
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.