Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання: матеріали ІV Міжнародної науково-практичної конференції: у 2-х томахМісце видання: 

Дата: 

Мова: 

Охоплення: 

21 – 22 березня 2013 р.

Анотація: 

Розглянуто актуальні питання стратегічного розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в Україні і світі. Проаналізовано сучасні тенденції, проблеми державного регулювання та інтеграції України до світового простору в галузі туризму. Розкрито актуальні проблеми менеджменту та маркетингу, планування та прогнозування діяльності підприємств туристичного та готельно-ресторанного бізнесу. Проаналізовано науковий базис новітніх технологій в галузі туризму. Для науковців, студентів, аспірантів та фахівців галузі.

Бібліографічна картка: 

Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання : мтеріали ІV Міжнародної науково-практичної конференції, 21-22 березня 2013 р., м. Черкаси [Електронний ресурс] : у 2-х томах / відповід.: О. А. Буравченко, А. В. Пужанська ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. та ін. - Черкаси : ЧДТУ, 2013. -

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2232

УДК: 

379.85:640.4(063)

Тип документу: 

  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.