Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт із дисципліни "Комп’ютерні мережі" підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр», напряму підготовки 6.050101-Комп’ютерні науки, 6.040303-Системний аналізАвтор: 

Кількість сторінок: 

141с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Каталог: 

Дисципліна: 

Мова: 

Анотація: 

Дані методичні вказівки, складені відповідно до навчальної програми, дозволяє студентам ознайомитися з функціональними можливостями САПР NetCracker Professional 4.1 і отримати навички роботи в системі. Для цього проводиться ознайомлення з графічним інтерфейсом користувача (GUI), з командами, необхідними при створенні мережевих проектів; навчання використання NetCracker програмного забезпечення та роботи з існуючим NetCracker файлом; розглядаються особливості анімації та їх використання; пояснюється, як створити NetCracker проект і багаторівневий мережевий проект , як використовувати мережеве моделювання та статистику а також як проводити пошук в базі даних

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт із дисципліни "Комп’ютерні мережі" підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр», напряму підготовки 6.050101-Комп’ютерні науки, 6.040303-Системний аналіз [Електронний ресурс] / укл. В. М. Саух ; МОН, Черкаський державний технологічний ун-т. - Черкаси : ЧДТУ, 2016. - 141 с.

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2243

УДК: 

004.73(07)

Тип документу: 

  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.