Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни "Перетворюючі пристрої приладів" для здобувачів освітнього ступеня бакалавраКількість сторінок: 

55с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Каталог: 

Мова: 

Анотація: 

У виданні містяться короткі теоретичні відомості з дисципліни "Перетворюючі пристрої приладів", методики та приклади розрахунків датчиків. Подано порядок виконання та оформлення робіт, контрольні питання, використана та рекомендована література.

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни "Перетворюючі пристрої приладів" для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології", 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка", 153 "Мікро- та наносистемна техніка" усіх форм навчання / [Електронний ресурс] / уклад. : Л. Г. Куницька, В. М. Заїка, В. В. Тичков ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 55 с.

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2255

УДК: 

681.2(076)

Тип документу: 

  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.