Навчально-методичний посібник з дисципліни «Радіоекологія» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 101 «Екологія» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

86с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

504.05(075.8)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник з дисципліни «Радіоекологія» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 101 «Екологія» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : Л. І. Жицька, О. М. Хоменко ; Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 86 с.

Анотація: 

Надано навчальні матеріали та методичні рекомендації та вимоги до виконання самостійних контрольних, а також індивідуальних реферативних робіт з дисципліни «Радіоекологія», наведено приклади оформлення контрольних робіт, тестові завдання, теми реферативних робіт, що стосуються питань радіоекології та впливу радіоактивних викидів на довкілля, перелік необхідної та довідкової літератури. У додатках подано приклади оформлення титульних сторінок звітів з індивідуальних реферативних та контрольних робіт студентів

Факультет: 

Кафедра: 

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2403
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.