Технологічність приладів: навчально-методичний посібник для здобувачів освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» зі спеціальностей галузі знань 15 "Автоматизація та приладобудування" усіх форм навчанняКількість сторінок: 

148с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

681(075.8)

Бібліографічна картка: 

Технологічність приладів [Електронний ресурс] : навчально-методичний посібник для здобувачів освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» зі спеціальностей: 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», 153 «Мікро- та наносистемна техніка» усіх форм навчання / упоряд.: В. В. Тичков, В. В. Туз ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 148 с.

Анотація: 

Розглянуті показники технологічності приладів та шляхи їх забезпечення, а також основи сучасної технології: технологія виготовлення сучасних плівкових елементів; технологія виготовлення приладів в мікроелектронному виконанні; технологія виготовлення друкованих плат, вибір методів конструювання друкованих плат та їх виготовлення, способи отримання зображення рисунка друкованих плат, норми та вимоги до конструювання друкованих плат.

Напрям підготовки: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2406
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.