Елементи лінійної алгебри та аналітичної геометрії: навчально-методичний посібник з дисциплін "Алгебра та геометрія", "Лінійна алгебра та аналітична геометрія", "Вища математика" для здобувачів освітнього ступеня бакалавра з технічних спеціальностейКількість сторінок: 

91с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

512.64(076)

Бібліографічна картка: 

Елементи лінійної алгебри та аналітичної геометрії [Електронний ресурс] : навчально-методичний посібник з дисциплін "Алгебра та геометрія", "Лінійна алгебра та аналітична геометрія", "Вища математика" для здобувачів освітнього ступеня бакалавра з технічних спеціальностей усіх форм навчання / упоряд.: А. І. Щерба, А. М. Нестеренко, В. О. Щерба; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 91 с.

Анотація: 

Видання містить основні теоретичні положення і питання для контролю знань з лінійної алгебри та аналітичної геометрії з дисциплін "Алгебра та геометрія", "Лінійна алгебра та аналітична геометрія", "Вища математика", а також набори задач для організації самостійної роботи студентів, до яких наведено приклади розв’язування типових задач. Для студентів технічних спеціальностей

Напрям підготовки: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2408
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.