Організація та планування наукових досліджень : навчально-методичний посібник для здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

88с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

001.891(075.8)

Бібліографічна картка: 

Організація та планування наукових досліджень [Електронний ресурс] : навчально-методичний посібник для здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» усіх форм навчання / уклад. : І. М. Федотова-Півень, О. Б. Півень ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 88 с.

Анотація: 

Посібник може бути використаний студентами, магістрантами та здобувачами наукового ступеня «доктор філософії» при підготовці до наукового дослідження в галузі 12 – «Інформаційні технології», зокрема 123 – «Комп’ютерна  інженерія» та 125 –«Кібербезпека». А також може бути використаний при проведенні занять для магістрантів з дисциплін «Організація та планування наукових досліджень» та «Напрямки досліджень та розвитку комп’ютерних систем та мереж»

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2454

ББК: 

72я73
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.