Навчально-методичний посібник з дисципліни «Методологія Форсайту в економічних дослідженнях» для здобувачів освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» зі спеціальності 051 Економіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

94с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

338.26(075.8)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник з дисципліни «Методологія Форсайту в економічних дослідженнях» для здобувачів освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» зі спеціальності 051 Економіка усіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : О. В. Фінагіна, Л. В. Проданова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 94 с.

Анотація: 

Видання підготовлено відповідно до навчальної програми дисципліни «Методологія Форсайту в економічних дослідженнях». Містить матеріали для самостійного вивчення дисципліни, охоплює основні форми навчального процесу. В методичних порадах вказані напрями вивчення кожної теми курсу, пояснюються найскладніші питання. Навчальні завдання відбивають ситуації, що можуть скластися в практиці стратегічного прогнозування та менеджменту. Запропоновані завдання для самостійної та практичної роботи, а також завдання для перевірки знань. Для здобувачів освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» зі спеціальності 051 Економіка усіх форм навчання

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2484

ББК: 

65.2-2я73
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.