Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Управління якістю» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» денної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

32с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.56(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Управління якістю» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. О. М. Одінцов ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 32 с.

Анотація: 

Викладено навчальні (навчально-методичного характеру) матеріали, наведено завдання до проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Управління якістю», подано вимоги щодо їх виконання та перелік використаної й рекомендованої літератури. Для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» денної форми навчання

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2543
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.