Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Банківські операції» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

70с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

336.717(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Банківські операції» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. Л.В.Бережна ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 70 с.

Анотація: 

До складу методичних рекомендацій входять такі матеріали: мета та завдання до курсової роботи, опис структури, змісту і обсягу курсової роботи, вимоги до оформлення курсової роботи, порядок захисту роботи, система критеріїв оцінювання курсової роботи, список рекомендованої літератури. Для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит»

Кафедра: 

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2557
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.