Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Статистична обробка сигналів і даних» для здобувачів освітньонаукового ступеня «доктор філософії» зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

63с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.94(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Статистична обробка сигналів і даних» для здобувачів освітньонаукового ступеня «доктор філософії» зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. В. В. Палагін ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 63 с.

Анотація: 

Видання містить рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Статистична обробка сигналів і даних», наведено теоретичні відомості роботи в середовищі Matlab по статистичній обробці даних, порядок виконання та вимоги до оформлення лабораторних робіт. Наведено перелік рекомендованої літератури та контрольних питань, які допоможуть студентам в підготовці до захисту робіт

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2564
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.