Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Алгоритми та методи обчислень» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

106с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

519.6(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Алгоритми та методи обчислень» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. І. В. Мірошкіна ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 106 с.

Анотація: 

Викладено навчальні (навчально-методичного характеру) матеріали, наведено мету, теоретичні відомості, завдання та послідовність виконання лабораторних робіт з дисципліни «Алгоритми та методи обчислень», подано вимоги щодо їх виконання, контрольні запитання та перелік рекомендованої літератури. Для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» усіх форм навчання

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2653
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.