Методичні рекомендації до практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Теорія економічного аналізу» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 073 «Менеджмент» денної форми навчанняКількість сторінок: 

25с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.012.12(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Теорія економічного аналізу» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 073 «Менеджмент» денної форми навчання / [Електронний ресурс] / упоряд. С. Л. Демиденко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 25 с.

Анотація: 

У методичних рекомендаціях розроблено вказівки щодо виконання практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Теорія економічного аналізу». Наведена структура та навчально-тематичний план дисципліни, подано теоретичні та практичні завдання, вимоги щодо їх виконання, перелік рекомендованої літератури.
Для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 073 «Менеджмент» денної форми навчання

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2654
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.