Методичні рекомендації до практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Стратегічний аналіз» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» денної форми навчанняКількість сторінок: 

30с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.012.12(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Стратегічний аналіз» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. С. Л. Демиденко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 30 с.

Анотація: 

У методичних рекомендаціях розроблено вказівки щодо виконання практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Стратегічний аналіз». Наведена структура та навчально-тематичний план дисципліни, подано теоретичні та практичні завдання, вимоги щодо їх виконання, перелік рекомендованої літератури. Для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» денної форми навчання

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2655
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.