Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Геологія та геоморфологія» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

13с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

55(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Геологія та геоморфологія» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. : В. М. Величко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018 – 13 с.

Анотація: 

Викладено навчальні (навчально-методичного характеру) матеріали дають можливість виконання студентами лабораторних робіт з дисципліни «Інженерна геологія та геоморфологія». На їх основі студенти набувають навиків із побудови інженерно-геологічного розрізу, перелік рекомендованої літератури. Для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» усіх форм навчання

Факультет: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2659
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.