Методичні рекомендації до семінарських занять з дисципліни «Макроекономіка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

88с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

330.101.541(07)

Бібліографічна картка: 

Загоруйко І. О. Методичні рекомендації до семінарських занять з дисципліни «Макроекономіка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / І. О. Загоруйко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т . – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 88 с.

Анотація: 

В основу авторської навчально-методичної розробки покладено досвід викладання дисципліни «Макроекономіка» у Черкаському державному технологічному університеті. Викладено матеріали навчально-методичного характеру, наведено тести, вправи та методику їх розв’язання; подано плани занять, тематику рефератів та перелік літератури до тем курсу

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2718
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.