Лабораторний практикум з дисципліни «Інформаційні системи та технології у фінансових установах» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

105с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

336(076)

Бібліографічна картка: 

Лабораторний практикум з дисципліни «Інформаційні системи та технології у фінансових установах» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. : Л. В. Бережна, О. І. Снитюк ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 105 с.

Анотація: 

До складу лабораторного практикуму входять такі матеріали : загальні положення, тематика навчальної дисципліни, методичні рекомендації та завдання до лабораторних робіт, питання для самоперевірки ; рекомендована література. Для здобувачів освітнього «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» усіх форм навчання

Кафедра: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2735
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.