Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Автоматизований електропривод» для здобувачів освітнього ступеня бакалавр зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

63с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.31-52(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Автоматизований електропривод» для здобувачів освітнього ступеня бакалавр зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : О. О. Ситник, С. Ю. Протасов, К. М. Ключка, Г. В. Курбака ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 63 с.

Анотація: 

Подані методичні рекомендації дозволяють закріпити теоретичні знання, а також практичні навички до самостійного виконання розрахунків : електромеханічних характеристик електродвигунів та виконавчих механізмів, перехідних процесів у складних електромеханічних системах, необхідних технічних параметрів силового обладнання електроприводів, способи і засоби керування електроприводом з метою управління рухом виконавчих механізмів робочих машин. Для студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2820
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.