Споживачі електричної енергії. Електричне освітленняКількість сторінок: 

132с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.3(075.8)

Бібліографічна картка: 

Споживачі електричної енергії [ Електронний ресурс ] : навчальний посібник : Електричне освітлення / О. І. Соловей, А. В. Чернявський, О. О. Ситник та ін. ; за ред. О. І. Солов'я ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018 . – 132 с.

Анотація: 

У навчальному посібнику представлено загальні питання світлотехніки, описано існуючі джерела світла та їх особливості, також надана інформація про сучасні освітлювальні прилади та системи. Розглянуто питання проектування освітлювальних систем та їх електропостачання, також велику увагу приділено економії електроенергії під час експлуатації систем освітлення. Видання розраховане на студентів електроенергетичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також на інженерно-технічних працівників і спеціалістів у галузі електроенергетики, які займаються проектуванням, експлуатацією, енергозбереженням та енергоефективністю в області електроенергетичних систем

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2840
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.