Методичні рекомендації до семінарських занять та самостійної роботи з дисципліни «Новітні тенденції та напрями сучасної світової політичної філософії» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 033 Філософія усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

31с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

321.01:101](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до семінарських занять та самостійної роботи з дисципліни «Новітні тенденції та напрями сучасної світової політичної філософії» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 033 Філософія усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. Т. О. Дроздова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 31 с.

Анотація: 

В основу навчально-методичної розробки покладено досвід викладання дисципліни у Черкаському державному технологічному університеті. Відмінною особливістю пропонованого видання є лаконічність і спеціальний підбір необхідної інформації для засвоєння курсу

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2875
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.