Навчально-методичний посібник з дисципліни «Вступ до фаху» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 073 Менеджмент усіх форм навчанняКількість сторінок: 

78с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

005 (07)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник з дисципліни «Вступ до фаху» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 073 Менеджмент усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. : О. В. Фінагіна, С. М. Мильніченко, В. Є. Трояновський, Ю. С. Чумаченко, І. М. Барбанова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 78 с.

Анотація: 

Видання підготовлено відповідно до навчальної програми дисципліни «Вступ до фаху». Містить матеріали для самостійного вивчення дисципліни, охоплює всі форми навчального процесу. В методичних порадах вказані напрями вивчення кожної теми курсу, пояснюються найскладніші питання. Навчальні завдання нададуть знання про специфічну особливість формування організаційних структур управління, взаємозв'язок системи управляння та технологічних процесів підприємства. Запропоновані завдання для самостійної та практичної роботи, а також завдання для перевірки знань. Для студентів вищих навчальних закладів,
здобувачів освітнього ступеня бакалавр з менеджменту усіх форм навчання

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2893
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.