Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 071 Облік і оподаткування денної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

78с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

657:681.518](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 071 Облік і оподаткування денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. Н. М. Бразілій ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технолог. ун-т. - Черкаси, ЧДТУ, 2019. - 78 с.

Анотація: 

У методичних рекомендаціях розроблено завдання до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті», вимоги щодо їх виконання, питання до іспиту та перелік рекомендованої літератури. Для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 071 Облік і оподаткування денної форми навчання

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2897
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.