Збірник завдань для розрахунково-графічних робіт з теорії ймовірностей та математичної статистики для економічних та технічних спеціальностейКількість сторінок: 

52с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

519.21(076)

Бібліографічна картка: 

Збірник завдань для розрахунково-графічних робіт з теорії ймовірностей та математичної статистики для студентів економічних та технічних спеціальностей [Електронний ресурс] / Укл. Т. Б. Ламзіна, Р. М. Дідковський, О. М. Кондратьєва, С. І. Півненко; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2009. – 52 с

Анотація: 

Посібник створено відповідно до діючої навчальної програми з дисципліни "Теорії ймовірностей та математичної статистики" для студентів економічних та технічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Він містить типові розрахунково-графічні завдання з теорії ймовірностей та математичної статистики. Кожна задача представлена у 30 варіантах. Для студентів економічних та технічних спеціальностей усіх форм навчання.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/29

ББК: 

22.171

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.