Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Електрична частина станцій та підстанцій» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

52с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.311(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Електрична частина станцій та підстанцій» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання / О. В. Самойлик, І. Б. Семко, Г. В. Курбака ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 52 с.

Анотація: 

Подані методичні рекомендації дозволяють закріпити теоретичні знання, а також практичні навички до самостійного виконання розрахунків: картограми і центру електричних навантажень; визначення електричних навантажень промислового підприємства; вибору типу і потужності засобів компенсації реактивної потужності в мережах 6 (10) кВ; вибору провідників розподільчої мережі за нагрівом та економічною густиною струму; розрахунку струмів короткого замикання на шинах підстанції. Для студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2957
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.